Ložiská FAG

Jeden z najvýznamnejších dodávateľov ložísk kolies do prvovýroby aj pre trh náhradnej spotreby ložísk väčšiny automobiliek.

Už od roku 1883

Značka FAG je už od roku 1883 priekopníkom a zakladateľom technológie výroby presných kalených oceľových guličiek pre ložiská. Je jedným z najvýznamnejších dodávateľov ložísk kolies do prvovýroby aj pre trh náhradnej spotreby väčšiny automobiliek. Jedná sa hlavne o najširší sortiment kolesových ložísk všetkých typov a konštrukcií v najvyššej možnej kvalite pre značky BMW, Ford, Opel a VW.

Ložiská pre obrábacie stroje

Hlavnou oblasťou použitia presných ložísk FAG je prevažne oblasť obrábacích strojov. Výrobný program presných ložísk FAG je preto usporiadaný tak, aby s nimi bolo možné riešiť všetky miesta obrábacieho stroja, ako sú napr. uloženie vretena, uloženie guľôčkovej skrutky aj uloženie otočného stola. Vysoké technické parametre štandardne vyrábanej palety presných ložísk, vyžadujú len veľmi zriedka špeciálne riešenia. To má výhody v dostupnosti ložísk. Okrem toho sa však pre špecifická uloženie vyrábajú špeciálne výrobky.

0
kusov
ložísk na sklade
0
ROKOV
skúseností
0
hodín
dodacia lehota

POMÔŽEME VÁM VYBRAŤ SI SPRÁVNE LOŽISKO